קרן הישג קרן מלגות לחיילים בודדים משוחררים EN
FACEBOOK
מנהלה
תמונת השבוע
צרו קשר


סיפורו של ג'ייסון פריי - חייל, מהנדס ויזם חברתי

מלגאים ובוגרים יקרים,

קרן הישג בשיתוף פעולה עם המכון למחקרי ביטחון לאומי (למידע נוסף: http://www.inss.org.il) מציגה בפניכם את מר ג'ייסון פריי, חייל אמריקאי משוחרר בצבא ארה"ב, מהנדס ויזם חברתי.

ג'ייסון פריי ישתף אתכם בסיפורו האישי, כחייל בצבא האמריקאי, פציעתו בעירק, תהליך ההחלמה והמטרה שלו לסייע לחיילים משוחררים אחרים. בתום ההרצאה תוזמנו להשתתף בדיון בסוגיה רבת משמעות - שילוב חיילים משוחררים כאזרחים רגילים בישראל ובחו"ל.
אודות ג'ייסון פריי
ג'ייסון פריי משרת בימים אלו כדירקטור של אתיקה והתנהלות עסקית ב- Boeing Defense, Space & Security. הוא אחראי ב- Boeing Defense, Space & Security על קידום תרבות עבודה אתית שתאפשר ביצוע עסקי מיטבי.
הוא משרת בתפקיד ספונסר בכיר של American Veterans Task Force (כוח עבודה של חיילים משוחררים אמריקאים) ארגון התומך בחיילים משוחררים בניהול עסקים, פיתוח קריירה ותרומה לקהילה. כמו כן, הוא פעיל ב- FOCUS Marine Foundation, ארגון פילנתרופי שמעניק סיוע לחיילים משוחררים עם מוגבלויות.
הוא מגיע לישראל במסגרת תכנית- Eisenhower Fellowship, פלטפורמה המחברת בין רשת גלובלית של מנהיגים ויזמים באמצעות חוויות המשנות סדרי עולם במטרה לייצר עולם משגשג, צודק ושוכן שלום.
במסגרת התכנית, ג'ייסון מעוניין לחקור גישות שונות להסתגלות חיילים משוחררים, אשר יוטמעו בסופו של תהליך ב- Boeing וב- FOCUS Foundation. בנוסף בכוונתו לפתח תכנית הדרכה בתחום הקריירה עבור הקהילה של החיילים המשוחררים.

האירוע יתקיים ביום חמישי, 11 למאי 2017, בשעה 20:00 בבית הישג (קומת מרתף)

לפרטים נוספים ניתן לפנות אל לי: leeg@heseg.com

הרשמה לאירוע
לתשומת לבך!

קרן הישג משקיעה משאבים ומאמצים רבים על מנת לאפשר לך להשתתף בסדנאות הטובות ביותר.
בעת ההרשמה לסדנא, ישוריין עבורך מקום. ההרשמה לאירוע הינה התחייבות להגיע לסדנא, וכמובן לכל המפגשים של אותה הסדנא.
אנא הימנעו ממצב בו אתם תופסים מקום של מישהו אחר לחינם.

* יש להרשם באמצעות כתובת המייל המעודכנת אצלנו בלבד. כתובת מייל אחרת לא תתקבל *
דוא״ל:
יש למלא את כתובת הדוא״ל המעודכנת במשרדי הישג.
הערות:
נא ציינו אם ברצונכם להגיע עם אדם נוסף. במידה וכן, ציינו את שמו.
בחזרה למעלה