קרן הישג קרן מלגות לחיילים בודדים משוחררים EN
FACEBOOK
מנהלה
תמונת השבוע
צרו קשר

תזונה ורפואה סינית

מנחה: תמר לוינסון, מטפלת ברפואה סינית קלאסית- דיקור, צמחי מרפא טכניקות מגע שונות ותזונה. מתמחה בבריאות האשה. בעלת קליניקה פרטית ועובדת במרכז "עולם ומלואה" - המרכז המתקדם לבריאות נפש האישה.

בסדנא נערוך היכרות עם עקרונות הבסיס של עולמה המופלא של הרפואה הסינית, עקרונותיה ואת הפילוסופיה עליה היא מושתת - תורה מזרחית קדומה, פילוסופיה, דרך חיים ושיטת ריפויי יעילה.

סדנא זו מתאימה לכל מי שמתעניין בפילוסופיה ובתורת המזרח, ברפואה אלטרנטיבית, למי שמעוניין להרחיב את אופקיו ולהסתכל על העולם מזוית חדשה ומרתקת ולסגל לעצמו אורח חיים בריא ומאוזן.

מעבר לידע התיאוריטי המועבר, הסדנה מקנה כלים וטיפים יעילים אשר כל אחד יכול לישמם ביומיום, לחלוק עם חבריו ולהפוך את חייו לבריאים, מאוזנים ונעימים יותר.

נערוך הכירות עם עולם התזונה הסינית וצמחי המרפא, נלמד להכיר צמחים סינים מקרוב, נתוודע לטעמם וריחם של הצמחים השונים ונלמד כיצד צמחים ותבלינים מהארון הביתי יכולים לשמש אותנו ביומיום ובמצבי חולי. נלמד על מזונות שונים, ערכם התזונתי והאנרגטי וכיצד ניתן להשתמש בהם בהתאם לעונה, לסביבה, למצב הרוח ולמצבו הפיזיולוגי של האדם.

במהלך הסדנא נכיר את עולם הגוף והמגע, נלמד ונתרגל סדרות של מתיחות ונשימות אשר מסייעות בהפגת מתחים ושחרור מחסומים פיזיים ורגשיים.

כמו כן, נלמד טכניקות שונות של טיפולי מגע כמו שיאצו ועיסוי שמנים, המשמשות למרפא ולהרגעה, אותן נוכל לישם על עצמנו ועל קרובינו. בנוסף נלמד נקודות לחיצה פוטנטיות בגופנו, הפועלות באופן יעיל ומהיר לטיפול במיחושים ומכאובים יומיומיים.

4 מפגשים בימי שני בין השעות 18:30-21:30, בין התאריכים:
2/9
9/9
16/9
23/9הרשמה
לתשומת לבך!

קרן הישג משקיעה משאבים ומאמצים רבים על מנת לאפשר לך להשתתף בסדנאות הטובות ביותר.
בעת ההרשמה לסדנא, ישוריין עבורך מקום. ההרשמה לאירוע הינה התחייבות להגיע לסדנא, וכמובן לכל המפגשים של אותה הסדנא.
אנא הימנעו ממצב בו אתם תופסים מקום של מישהו אחר לחינם.

* יש להרשם באמצעות כתובת המייל המעודכנת אצלנו בלבד. כתובת מייל אחרת לא תתקבל *
דוא״ל:
יש למלא את כתובת הדוא״ל המעודכנת במשרדי הישג.
הערות:
נא ציינו אם ברצונכם להגיע עם אדם נוסף. במידה וכן, ציינו את שמו.
בחזרה למעלה